Zažij Biodanzu!

Srdečně zveme na víkendový seminář Biodanzy se zahraničním lektorem, který je otevřen i širší veřejnosti:

Síla touhy
21. - 22.11. 2020, Antonio Sarpe
Praha

“Vědět, co v životě chceme je základní součást naší identity. Pokud chceme něco intenzivně, stáváme se naší touhou – když chceme milovat, stáváme se láskou. Touha ovlivňuje naše bytí. ” 
Rolando Toro, zakladatel Biodanzy
 
Touha se rodí z jádra naší identity. Pokud doopravdy chceš, aby tvá identita byla naplněna, proměň sám sebe do této touhy, vtěl svou touhu. Ne pouze na kognitivní úrovni, ale na úrovni těla, ve své vnitřní dimenzi. 
 
Tradičně se učíme obávat se našich tužeb, vnímat je jako zdroje bolesti a frustrace. Pro Biodanzu je touha hvězdou, která nás vede v temných nocích. Vede naši existenci ne pouze k okamžité radosti a potěšení, ale také k cestě realizace, naplnění a štěstí. 

Workshop povede Antonio Sarpe z Brazílie:

Facilitator systému Biodanza SP 85/15 SRT®
Pedagogický ředitel Biodanza škol v Portugalsku (Lisabon a Porto)
Klinický psycholog CRP-RJ 14106

Antonio Sarpe je Brazilec narozený v Rio de Janeiru. V mládí se zajímal o sporty, hudbu, tanec, divadlo a terapie tělem. S Biodanzou se poprvé dostal do kontaktu v roce 1980, kdy začal navštěvovat pravidelné týdenní lekce. Absolvoval školu pro učitele Biodanzy v Rio de Janeiru v roce 1984. 
 
V roce 1990 začal spolupracovat se školou v Riu, vedenou Marií Adelou Cremonovou, nejprve byl členem týmu a pak se stal i ředitelem školy.  
Založil radu facilitátorů Biodanzy v Riu, která organizovala specializované kurzy a podporovala metodologické vylepšování a touhu po kontinuálním vzdělávání. 
 
V roce 1998 poprvé přijel do Evropy do německé školy a na Evropský kongres Biodanzy ve Švýcarsku. Od té doby začal v Evropě pracovat pravidelně, stejně jako v dalších školách Biodanzy po světě. Zejména ho to od roku 2002 táhlo do Portugalska, kde spolupracoval na několika projektech. 
 
V roce 2004 mu Rolando Toro udělil povolení založit školu Biodanzy v Portu na severu Portugalska. V roce 2008 se navíc stal ředitelem školy v Lisabonu. Rozhodl se přestěhovat do Portugalska a plně se věnovat vedení školy a šíření Biodanzy v této zemi. 


Současné aktivity:

Antonio je koordinátorem Biodanza výzkumného centra pro cvičení a hudbu, které je součástí Mezinárodní biocentrické organizace (IBF). Je také ředitel portugalských škol v Lisabonu a Portu.
 
Intenzivně se věnuje projektu s názvem “Kontinuální vzdělávání pro facilitátory Biodanzy“, kde zužitkovává své více než 30 leté zkušenosti s vedením Biodanzy. Organizuje program tzv. “Progresivní radikalizace”, který vytvořil před 15 lety v Riu a od té doby ho šíří mezi lektory Biodanzy v Portugalsku, Holandsku, Rakousku, Španělsku, Německu, Francii, Brazílii, Venezuele a v Izraeli. 
 

Biodanza specializace: 

Projekt Minotaur, Strom přání, Identita a čtyři elementy, Biodanza ve vodě, Záchrana hlubokého mužství a ženství, Biocentrické vzdělávání, Biodanza v organizacích

Akademická kvalifikace:

Klinický psycholog se specializací na bioenergetickou terapii, Reichovu terapii, systemickou rodinnou terapii, lékařskou a psychosomatickou psychologii.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

Termín: 21. – 22. 11. 2020
Čas: So 10 – 19, Ne 10-18
Místo: Praha, Taiji Akademie
Polská 2400/1a, 120 00 Praha 2
3. patro budovy TJ Sokol Vinohrady

Cena: 3900,- (pro studenty školy), ostatní 4200,- do 31.10. 2020, poté 4500,-

Přihlášení

Seminář není vhodný pro úplné začátečníky, doporučujeme alespoň minimální zkušenost s Biodanzou (týdenní lekce, 1 denní workshop, festival atd.)

Registrace: info@biodanzaskola.cz – pošlete email se svými kontaktními údaji (jméno, tel, email). Napište i jaké máte zkušenosti s Biodanzou. 

Prosíme o zaslání celé částky na účet č. 2501717690/2010 – do poznámky uveďte své jméno a heslo “Antonio”. 

Pozn. Studenti Biodanza školy se nemusí registrovat (automaticky se všemi počítáme) ani platit předem, přineste prosím peníze na místě v hotovosti. Seminář se platí zvlášť, nespadá do ročního školného. 

Přihlášením na seminář a zaplacením vstupného souhlasíte s následujícími storno podmínkami mezi vámi a organizátorem akce – Biodanza škola s.r.o.

V případě zrušení účasti na semináři:
A) do 30 dnů před konáním akce vracíme celou částku minus 200 Kč administrativní poplatek.
B) 30 – 20 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 25% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět
C) 20-10 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 50% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět
D) 10 – 0 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 75% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět

Ve všech případech je možné za sebe najít náhradníka, v tomto případě se vyhnete jakékoliv smluvní pokutě a nebude vám stržen ani administrativní poplatek.

Kontakt:

info@biodanzaskola.cz

Aneta Končulová
aneta@biodanzaskola.cz, 723 590 119

www.biodanza.cz

Markéta Hrabalová
marketa@biodanzaskola.cz, 734 123 704

www.biodanzapraha.cz

Číslo účtu:

2501717690/2010 

Do poznámky uveď název modulu a své jméno

www.biodanzaskola.cz (c) 2019 – 2020

Rolovat nahoru