Biodanza pro děti a dospívající s Monicou Turco

Intenzivní ucelený výcvik pro lektory Biodanzy na 5 dnů blízko Prahy.
V angličtině s překladem do češtiny.

Jedinečná příležitost – Monica Turco v České republice povede nástavbový výcvik Biodanzy pro děti a dospívající!

Monica Turco, jedna z průkopnic Biodanzy pro děti všech věkových kategorií, nabízí ve spolupráci s Biodanza školou Česká republika nástavbový výcvik, který účastníkům poskytne oficiální kvalifikaci pro vedení  Biodanzy s dětmi a dospívajícími. Obvykle se tento výcvik Biodanzy koná v Itálii v italštině a rozložen do 2 víkendů.

Nyní se nabízí jedinečná příležitost tento výcvik zažít intenzivně během 5 dnů v angličtině blízko Prahy.

Cílem výcviku je připravit Biodanza lektory pro vedení lekcí s dětmi a dospívajícími. Důraz je kladen na radikalizaci Vivencií a principů Biodanzy pro pochopení dětského a adolescentního vnímání z biocentrického hlediska. Do výcviku jsou zařazeny videoukázky s dětmi a dospívajícími, které napomohou porozumět metodologii.

Výcvik je určen pro lektory Biodanzy, lektory & studenty pod supervizí a studenty Biodanza škol SRT, kteří v rámci základního výcviku Biodanzy absolvovali min. 4 metodologické moduly.

Účastníci výcviku dostanou

– manuál „Biodanza pro děti“, který napsal profesor Rolando Toro

– manuál, který napsala Monica Turco a revidoval Rolando Toro. Ten obsahuje 10 lekcí s dětmi a dospívajícími, seznam hudby a cvičení, která zahrnují existující cvičení Biodanzy

DSR08859

Obsah výcviku

– hlavní cíle při postupné práci s dětmi (od mateřské školy po základní školy)

-základní koncept biocentrické výchovy, jak jej navrhl Rolando Toro

-význam a management limitů a výsledků v čase, zařazení situací v souladu
s biocentrickou výchovou

-tanec didakticky – procvičení a pochopení záměru tanců

– tanec didakticky – pro podporu vyjádření záměru tanců v práci s dětmi a mládeží

– videoukázky s vysvětlením

– metodologie a vysvětlení lekcí v manuálu

– tance, pokyny a hudba pro různé věkové kategorie

– hlavní cíle při postupné práci s předškoláky a dospívajícími

– metodologické aspekty pro Biodanzu s rodinou

– vivencie pro obzvlášť náročné skupiny

-3 didaktické Vivencie rozvíjející progresivitu navrhovaných tanců, pro děti a pro dospívající v liniích vitalita, kreativita a afektivita, cvičení a hudba

-harmonizující Vivencie

Účastníci získají po absolvování výcviku certifikát. Lektorům & studentům pod supervizí a studentům Biodanza škol bude certifikát předám poté, co se stanou certifikovanými lektory Biodanzy.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

Termín:
16 – 20. 10. 2024

Časy:
začátek výcviku ve středu 16. 10. 2024 v 10:00 hod. Předpokládaný konec v neděle 18 hod.

Lokalita:
Lorien, Nenačovice u Berouna (ca. 30 minut autem západně od Prahy).

Registrace na místě:
ve středu 16. 10. od 9:00 – 9:50.
Příjezd je možný v úterý večer nebo ve středu ráno. Napište nám, pokud budete chtít přijet již v úterý a máte zájem o večeři v úterý večer a snídani ve středu ráno.

Ubytování:
Společně v sále na matracích ve vlastním spacáku. Matrace jsou k dispozici.

Strava:
Skvělá vegetariánská strava (snídaně, oběd, večeře). Voda, čaj k dispozici po celý den. První jídlo je oběd ve středu, poslední jídlo svačina v neděli po skončení. Napište nám, pokud potřebujete speciální dietu.

Cena za výcvik:
11.500 CZK, záloha 5.000 CZK na účet 2501717690/2010. Doplatek do celkové ceny na místě v hotovosti.

Cena za ubytování & stravu:
3.500 CZK. Platba na místě v hotovosti. Cena za stravu se lehce může měnit dle aktuálních cen.

Přihlášky:
mailem na info@biodanzaskola.cz

Přihlášením na seminář a zaplacením vstupného souhlasíte s následujícími storno podmínkami mezi vámi a organizátorem akce – Biodanza škola s.r.o.

V případě zrušení účasti na semináři:
A) do 30 dnů před konáním akce vracíme celou částku minus 200 Kč administrativní poplatek.
B) 30 – 20 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 25% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět
C) 20-10 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 50% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět
D) 10 – 0 dnů před konáním akce je smluvní pokuta 75% z ceny semináře, zbytek vám zašleme zpět

Ve všech případech je možné za sebe najít náhradníka, v tomto případě se vyhnete jakékoliv smluvní pokutě a nebude vám stržen ani administrativní poplatek.

Kontakt:

info@biodanzaskola.cz

Biodanza škola s.r.o.
Na Březince 1547/24

Aneta Končulová
aneta@biodanzaskola.cz, 723 590 119
www.biodanza.cz

Markéta Hrabalová
marketa@biodanzaskola.cz, 734 123 704
www.biodanzapraha.cz

Číslo účtu:

2501717690/2010 (CZK )